piątek, 5 kwietnia 2019

Cudze chwalicie, swego nie znacie ... :)

Witajcie,
   Jeszcze wczoraj rano ten post wyglądał by inaczej. Od początku. Jakiś czas temu zapisałam się na wymiankę u Hanulki. Wymianka zapowiadała się bardzo prosto i ciekawie jednocześnie. Co trzeba było przygotować dla drugiej osoby:
 • pocztówka i magnes z naszego rejonu,
 • kartka z pozdrowieniami ,
 • przydasie wraz z słodkościami.
 Paczka miała się znaleźć u swojej pary do 1 kwietnia. Bardzo ciekawa data, nawet sama odczułam to na sobie. Do rzeczy paczka adresowana do mnie przyszła z delikatnym poślizgiem, wybaczamy:). Szczególnie gdy przypatrzy się jakie wspaniałości zawierała. Paczka dotarła do mnie z Rybnika od Marioli.
   Teraz o paczce którą ja przygotowywałam. Gdybym wczoraj przygotowała ten post nie było by o czym pisać. Na szczęście wróciła moja wiara w Pocztę Polską. Paczkę nadałam 25 marca listem poleconym priorytetem i byłam przekonana, że list dojdzie do kilku dni. A tu koniec tygodnia i nic, a paczka miała być u pary w poniedziałek. Wtorek to już dzwoniłam na pocztę, o co chodzi. Nic się nie dowiedziałam. Środa dalej nic. Czwartek przełom "przekazano do doręczenia" to sobie myślę, hurra nie muszę przygotowywać paczki i moja para w końcu otrzyma paczkę. Bo przecież oto chodziło :). Teraz mogę pokazać wam w końcu co ja przygotowałam. Paczka powędrowała do Marty. Wiem, że paczka się spodobała.
  Dziękuję Hanulce za zorganizowanie wymianki. Mam nadzieję, że jednak organizatorka zorganizuje jeszcze kiedyś podobną zabawę:). Wiem, że zorganizowanie i przebieg takich zabaw rożnie wychodzi.

p.s.  przypominam o trwającej u mnie zabawie:).
PODPIS

4 komentarze:

 1. Świetna wymianka, same cudowności i słodkości :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie wspaniałe upominki sobie nawzajem przygotowałyście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro mi, że te opóźnienia dotyczyły Ciebie - i to w obie strony :(
  Cieszę się jednak, że żadna przesyłka nie zaginęła i co najważniejsze - że zawartość się spodobała :)

  Dziękuję za udział w mojej zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawie napisane. Super wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad :).