O MNIE


K
im jestem?

Mam na imię Asia. Od zawsze robię coś z niczego. Za czasów dziecka, choć szczerze nie pamiętam kiedy to było:), a stara aż tak nie jest bo mam lat trzydzieści:),a gdy przychodził czas obdarowywania kogoś prezentami robiłam je własnoręcznie. Nie dostawałam kieszonkowego, a robienie ich samej sprawiało mi niezłą frajdę. Nie wiem nawet skąd mi się to wzięło. Takie prezenty robiłam dosyć długo, bo do czasów albo gimnazjum albo szkoły średniej. A teraz zaczynam powoli do tego wracać w zależności od okazji. Co prawda ze względu na to, że jestem mamą dwóch chłopców, różnie bywa z wolnym czasem. Pochłaniają całą uwagę:).

D
laczego pomysł bloga?

Powodów można znaleźć kilka. Na pewno chce pokazać, że chociażby zwykły prezent na daną okazję można zrobić inaczej, ciekawiej, tak by pozostał miłym wspomnieniem czy pamiątką dla danej osoby.
Drugi powód, miejsce to traktuję jako moje prywatne muzeum moich powstałych rzeczy. Czemu muzeum? Nie wiem… Tak po prostu. Czas będzie bieg dalej, a one dalej będą w pamięci :)

3
 powody, dla których uwielbiam to co robię: 1. Jest to lepsze niż wizyta u dobrego psychoanalityka,
 2. Daje spełnienie siebie czego nie daje nawet kupienie pary butów za kosmiczną kwotę,
 3. Nie trzeba ćwiczyć jogi, by się móc wyciszyć wystarczy to.

KONTAKT

3 komentarze:

 1. Wspaniały opis SIEBIE!!! Faktycznie nasze pasje są bardziej kojące
  i satysfakcjonujące niż wizyta u psychoanalityka- sama jeszcze nie miałam okazji i potrzeby skorzystać - hi, hi, hi. Pozdrawiam wiosennie:).

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło Cię poznać :) O kurcze jak bym czytała własny opis :) Hi Hi Hi Hi ja również prezenciki robię sama już od kilkunastu lat :) A bloga traktuję jako zbiór wszystkich moich prac do którego będę mogła zaglądać w dalekiej przyszłości :) A od jakiegoś czasu jest też moim miejscem darmowego psychoanalityka :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały blog! Podziwiam włożoną pracę w każdy przedmiot i cierpliwość ;*

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie
  http://podstawyrosyjskiego.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad :).