czwartek, 1 września 2016

Ponownie ślubnie

Witajcie,

   Dawno mnie tutaj nie było:). No cóż obecny stan trochę daje we znaki, jeszcze w dodatku dopadło mnie przeziębienie trochę trwało z racji tego, że nie można używać większości preparatów, ale jakoś poszło. 

   Dziś 1 września witaj szkoło co dla po niektórych - jak przypominam sobie ten czas teraz to był dobry okres:). 

   Do rzeczy jakiś czas temu miałam okazję być na ślubie i weselu brata. Pięknie było. Zostałam poproszona o wykonanie podobnego kuferka jak widzieliście u mnie jakiś czas temu tylko większy:). Doszły mnie słuchy, że Pani Młoda ma mieć bukiet ze słoneczników dlatego też wykorzystałam ten motyw na kufrze. Kolor jaki miał być to limonka przetarta bielą, choć mi bardziej to na mięte z bielą wygląda:). Co prawda w tym dniu już nikt nie zwracał na to uwagi.
 Zapięcie ponownie magnetyczne.
     Co prawda w dniu ślubu okazało się że koncepcja ze słonecznikami, zmieniła się w między czasie. No cóż nikt nic nie poradzi na kaprysy Pani Młodej:).
    I  na koniec nie wiem jak wy, lecz do mnie dopiero dziś doszła informacja, iż w tym roku nie odbędzie się kolejny zjazd Twórczo Zakręconych przynajmniej ten pod patronatem coricamo, wielka szkoda  ....
PODPIS

5 komentarzy:

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad :).