piątek, 16 czerwca 2017

Świadoma Wymianka w Ciemno

Witajcie,

   Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie zorganizowanie wymianki. Zresztą moja ostatnia ankieta trochę to zapowiadała. Co prawda mało z was wypowiedziało się na ten temat, ale nic nie stoi na przeszkodzie spróbować:).

Zatem na czym ma polegać zapowiadana wymianka? 1.  Zapisy trwają od dziś tj. 16 czerwca do 16 lipca. Czas na przygotowanie paczuszki dosyć konkretny, bo do 16 września. 
2.   Wymiankowe pary powstaną dopiero po przesłaniu do mnie zdjęcia przyszłej paczki czyli dla przypomnienia 16 września, a potem jest czas na wysłanie:).
3. By zabawa miała sens jest potrzebne minimum 4 osoby:).
4. Motyw przewodni wymianki motylek
5. Adresy do wysyłki będę prosić później, na razie pozostaje jedynie zapisać się poniżej oraz podać adres mailowy do siebie.
6. W komentarzu zgłaszającym chęć udziału napiszcie, czy wysyłka tylko krajowa czy zagraniczna jak najbardziej:) oraz czy wolicie metodę łańcuszka czy metodę tych samych par. I oczywiście proszę o zamieszczenie banerka u siebie im nas więcej i wie o zabawie tym lepiej:). 
7. Jeśli ktoś ma ochotę może, lecz nie jest to obowiązkowe można informację o zabawię zamieścić w osobnym poście.

Zatem co ma się znaleźć w paczce?

1.Etui/koszyczek/szkatułka/pudełko/coś uszytego - już tłumaczę. Każdy z nas ma swoje rękodzieło jakim się zajmuje i chodzi oto by np. osoba, która szyje coś uszyła, następnie osoba która wyplata coś wyplotła i tak adekwatnie do rękodzieła. Chodzi oto by było to praktyczne, cieszyło oko. Chodzi o to by stworzyć coś co sami chcielibyśmy otrzymać.

2. Zbliżają się wakacje, niektórzy już je mają:) - niech zatem jest pocztówka z waszego miasta/miasta z wakacji. Tak jakbyście wysyłali ją komuś z wakacji:). Lub zamiast pocztówki może być magnes z waszym miastem. Albo jedno i drugie.

3.  Każda z nas myślę lubuje się w bibelotach, zatem niech jest taki np. do kuchni czy do salonu, czy do domu po prostu. Może być stworzony własnoręcznie, bądź też kupiony.

4. Na deser właśnie coś słodkiego.


   Na chętne lub chętnych czekam do 16 lipca

  Chciałabym by podejść do tej wymianki jak najbardziej świadomie oraz do moich nazwijmy to wytycznych podejść poważnie. Dlaczego? - by w pełni być zadowolonym z otrzymanej paczki:). Czasu dużo:).

Serdecznie zapraszam do zabawy:) 

p.s. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam, jak co pytajcie:) oraz specyfika wymianki was nie odstraszy:).


PODPIS

4 komentarze:

 1. Chętna!
  Przesyłki tylko krajowe ;)
  Metoda mi obojętna ale zdecydowanie opcja z magnesem na lodówkę jest o wiele ciekawsza! A jeśli ktoś jak ja, mieszka w mieścinie, której na takim gażdżecie się nie znajdzie...masa solna aż sie prosi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapisuje się :)
  Wysyłka krajowa, metoda losowania obojętna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie się zapiszę:)Mogę wysłać prezent na terenie PL...metoda losowania obojętna:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna wymianka, zapisuje się, wysyłka na terenie kraju, metoda losowania obojętna :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad :).