wtorek, 27 maja 2014

Podaj dalej

Witajcie,

     Łapanie licznika mamy za sobą:). Nagrody się suszą. Czas na kolejną zabawę. Jakiś czas temu już nawet nie pamiętam kiedy zapisałam się na zabawę podaj dalej u Darii. Paczka w końcu przyszła:), zatem czas tą zabawę ogłosić i u mnie.

     Od Darii otrzymałam sugerowane przeze mnie gumeczki i dodatkowo także dwie bransoletki. Ta czerwono-srebrna bransoletka bardzo mi się spodobała:), a kwiatki robione tą techniką bardzo lubię.
   Dla tych co zasad nie znają lub nie pamiętają to krótkie przypomnienie :

- zgłaszamy chęć udziału w zabawie oraz zgadzamy się po otrzymaniu paczuszki na przeprowadzenie takowej zabawy później u siebie na blogu (czas jest dość elastyczny, jeżeli z jakiegoś powodu musi się on troszkę przedłużyć nie szkodzi ale postarajmy się wysłać nasze paczuszki nie później jak w ciągu roku),

- czekamy na zgłoszenie 2 pierwszych osób, bierzemy od nich adresiki, robimy drobne upominki (staramy się by sprawiły radość); może to być oczywiście coś co już mamy gotowe i mamy ochotę "podać dalej".
 

PODPIS

4 komentarze:

 1. Zgłaszam chęć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam problemy z netem i nie wiem, czy mi dobrze wyświetla na chwilę obecną 1 komentarz - więc jeśli się załapuję to się zgłaszam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak załapujesz się:). Twój adres już mam zatem oczekuj na przesyłkę:).

   Usuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad :).